DUK

Žinoma. Būstą projekte „HouseUP” galite kurti pagal savo poreikius – tai išskirtinė galimybė klientams nusipirktą individualų namą bei jo statymo procese koreguoti išplanavimą, vidų ir kitas įrengimo opcijas. Mūsų specialistai dėl namo išplanavimo Jums gali patarti, kad kartu įgyvendintumėme Jūsų norus.

Taip, galime. Mūsų kompanija dirba su didele komanda architektų, tad galime pasiūlyti namą pagal Jūsų poreikius. Susisiekite su mumis dėl šios užklausos.

Taip, galite. Siūlome plačią sklypų įvairovę Vilniuje ir Vilniaus rajone. Taip pat esant poreikiams, galime pasiūlyti sklypą ir kitoje vietoje, net jeigu jo ir nėra mūsų sistemoje.

Reikėtų turėti ne mažiau nei 15 proc. bendros projekto vertės.

Jūs išsirenkate sklypą, pagal Jūsų poreikius atitinkantį namo projektą bei pasirenkate būsto įrengimo lygį. Tuomet pasirašome preliminarią pirkimo-pardavimo sutartį ir Jūs sumokate pradinę įmoką. Tada statytojui pastačius ne mažiau kaip 50 proc. projekto, pasirašome pardavimo aktą.

Pasirašius preliminarią sutartį pradedame namo statybą leidžiančių dokumentų rengimą, kuris užtrunka iki 3 mėn. Gavus leidimus pradedama namo statybą, kuri užtrunka iki 3 mėn (dalinė apdaila). Pilna apdaila – dar 3 mėn.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis