Apie Mus

Apie įmonę

„HouseUP“ – tai yra bendras UAB „HouseUP“ ir UAB „STATVILSTA“ projektas, siūlantis įsigyti jūsų svajonių namus iš vienų rankų. Įmonė apjungia vystytojų, architektų, projektuotojų, bei statytojų komandą. Užsiimame statinių projektavimo darbais, techninės priežiūros organizavimu bei vykdymu, rūpinamės visa reikiama dokumentacija, organizuojame statybos darbus, juos koordinuojame ir prižiūrime. Užtikriname sklandų ir kokybišką projekto įgyvendinimą nuo A iki Z bei vykdome jo garantinę priežiūrą.

Daugiau

UAB HouseUp – tai statybų valdymo kompanija. Užsiimame statinių projektavimo darbais, techninės priežiūros organizavimu bei vykdymu, rūpinamės visa reikiama dokumentacija, organizuojame statybos darbus, juos koordinuojame ir prižiūrime. Užtikriname sklandų ir kokybišką projekto įgyvendinimą nuo A iki Z bei vykdome jo garantinę priežiūrą.

Ilgametės statybos tradicijas puoselėjanti UAB "STATVILSTA" rinkoje gyvuoja nuo 2000m. Per daugiau nei dešimtmetį kurtas įmonės branduolys sėkmingai įgyvendino komercinių biurų, daugiabučių gyvenamųjų ir individualių kvartalinių namų statybos projektus.

Mūsų kompanija plėtoja inovatyvius projektus, užtikrinant aukščiausius kokybės standartus ir atsakingai vertinant klientų poreikius. Bendradarbiaudami su rinkos lyderiais sėkmingai įgyvendiname projektus visoje Lietuvoje bei esame tapę patikimais ir ilgalaikiais mūsų klientų partneriais.

 

 

Mūsų partneriai

Įgyvendindami ne vieną sėkmingą nekilnojamojo turto vystymo projektą, bendradarbiaujame su rinkoje itin gerai vertinamais ir žinomais profesionalais. Mūsų pasirinkti partneriai kokybiškai įvykdė eilę projektų ne tik sostinėje, bet ir visoje Lietuvoje, užtikrindami aukštesnę gyvenimo kokybę klientams. Rinkdamiesi partnerius vadovaujamės itin aukštais kokybės standartais, jų patirtimi ir nuodugniu įsipareigojimų vykdymu.

 

  • statvilsta
project-img2

Teikiamos paslaugos

Projekto „HouseUP” principas labai paprastas – jūs galite laisvai pasirinkti savo gyvenamąją vietą bei savo būsimąjį individualų namą pasirinkti ir pritaikyti pagal savo poreikius. Pagrindinė projekto mintis – galimybė klientams rinktis norimą sklypą visame Vilniaus regione, koreguoti pasirinkto namo vidaus išplanavimą, eksterjerą bei kitas įrengimo opcijas.

Daugiau

Įsigydami vieną iš projekto namų, klientai neturės sukti galvos dėl statybų leidimų, statybos priežiūros, pastatyto namo pridavimo ir daugybės kitų darbų – visu tuo pasirūpins „HouseUP” komanda.

  • Klientams taip pat  nereikės dalyvauti itin sudėtingame namo statybos procese, reikalaujančiame specifinių žinių. Pagal kliento pasirinktą būsto projektą, statybos darbus atliks patyrę ir ilgametę patirtį turintys UAB „Statvilsta“ specialistai.
  • Jums nereikės paprastai individualaus namo statybai reikalingos net 50 proc. siekiančios pradinės investicijos. Pasiūlysime jums priimtiną turto įsigijimo būdą  – tiek tuo atveju, jei būstą planuojate įsigyti naudodamiesi banko paskola namo statybai, tiek planuojant imti paskolą jau pastatyto namo pirkimui.
  • Įsigyti būstą projekte „HouseUP” yra taip pat lengva kaip jau pastatytą butą arba namą. Skirtumas tik tas, kad statymo eigoje Jūs galite koreguoti ko ne absoliučiai viską, taip pritaikant būsimus namus pagal savo poreikius.
  • 50+sklypų Vilniuje ir Vilniaus rajone
  • 9skirtingi namų projektai
  • 5skirtingos apdailos opcijos
  • 10+įrengimo opcijų
Daugiau apie projekto privalumus
 
 

Turite klausimų? Susisiekite su mumis